2016 / 2017 tanév

A Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola tanulóinak versenyeredményei.

Sportversenyek eredményei:      
Felső tagozat:


Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Teremfoci – Tápiószentmárton

körzeti

4. korcsoport – 2002-2003

3. hely

Aszódi Cs.

Teremfoci – Tápiószentmárton

körzeti

3. korcsoport – 2004-2005

1. hely

Aszódi Cs.

Teremfoci – Tápiószentmárton

körzeti

2. korcsoport – 2006-2007

1. hely

Aszódi Cs.

Teremfoci – Tápiószentmárton

területi

3. korcsoport – 2004-2005

2. hely

Aszódi Cs.

Teremfoci – Tápiószecső

területi

2. korcsoport – 2006-2007

2. hely

Aszódi Cs.

Kézilabda – Tápiószele

területi

4. korcsoport – 2002-2003

3. hely

Árvai Erika, Aszódi Csaba

Labdarúgás – Tápiószecső

körzeti

2. korcsoport – 2006-2007

1. hely

Aszódi Cs.

Mezei futóverseny – Tápiószecső

körzeti

Egyéni:
Varga Dóra
Rácz Patrik
Arros Noémi

Csapatban:

 

1. hely
3. hely
1. hely

dobogós helyezések

Kocsis K.,
Aszódi Cs.

Labdarúgás – Tápiószentmárton

körzeti

4. korcsoport

2. hely

Aszódi Cs.

Labdarúgás – Nagykáta

körzeti

3. korcsoport

4. hely

Aszódi Cs.

Atlétika – Nagykáta

körzeti

2. korcsoport F
3. korcsoport F
4. korcsoport F

Németh Dániel
Szluk Martin
Sebella Dominik

Varga Dóra

3. korcsoport L
4. korcsoport L

1. hely
1. hely
1. hely

1. hely
2. hely
3. hely

1. hely

2. hely
2. hely

Árvai E.,
Kocsis K.,
Aszódi Cs.

 

 

 

 

Atlétika – Albertirsa

megyei

2. korcsoport F
3. korcsoport F
4. korcsoport F

5. hely
9. hely
6. hely

Árvai E.,
Kocsis K.,
Aszódi Cs.

 

Alsó tagozat:


Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Szüreti futóverseny felső tagozat

iskolai

3-4. osztályos tanulók
Kozma Tamás 4.a
Ivánfy Bence 4.a
Lengyel Gábor 4.b
Imbre Anna 4.b
Mihácsi Laura 4.a
Vidák Amanda 4.b

 

I. hely

II. hely
III. hely

I. hely
II. hely

III. hely

Testnevelők:
Majoros Istvánné
Csatári Tamás
Tóth Imre
Pásztrai Gergő

Játékos sportverseny
Tápiószentmárton

körzeti

2-3-4.osztályos tanulók

I. hely

Majoros Istvánné
Árvai Erika

Játékos sportverseny
Tápiószentmárton

megyei elődöntő

2-3-4.osztályos tanulók

I. hely

Majoros Istvánné
Árvai Erika

Játékos sportverseny
Törökbálint

megyei döntő

2-3-4.osztályos tanulók

V. hely

Majoros Istvánné
Árvai Erika
Aszódi Csaba

Kinder+Sport
Soroksár

Közép-magyarországi régió

2-3-4. osztályos tanulók

III. hely

Árvai Erika
Aszódi Csaba

Mezei futóverseny
Tápiószecső

körzeti

1-2-3-4-5.
osztályos tanulók

 

 

 

 

Varga Dóra 5.a

Imbre Anna 4.b

 

Kozma Tamás 4.a

Rácz Patrik 5.b

I. kcs.lány csapat
II. hely
I. kcs.fiú csapat
III. hely
II.kcs.lány csapat
II. hely
II. kcs.fiú csapat
II. hely
II. kcs.lány egyéni

I.hely

II.hely

II. kcs. fiú egyéni
I.hely

 

III.hely

Testnevelők:
Majoros Istvánné
Csatári Tamás
Tóth Imre
Pásztrai Gergő
Ivanics Ildikó
Árvai Erika
Ágnecz Tamás
Kocsis Kitti

Többpróba atlétika verseny
Nagykáta

körzeti

4-5. osztályos tanulók

 

Varga Dóra 5.a

Imbre Anna 4.b

 

 

Kozma Tamás 4.a

Juhász Ádám 5.b

II.kcs. lány csapat
I.hely
egyéni

I.hely

II.hely

II.kcs. fiú csapat
I.hely
egyéni
II.hely

 

III.hely

Kocsis Kitti
Ágnecz Tamás
Aszódi Csaba
Árvai Erika

Többpróba atlétika verseny Albertirsa

megyei döntő

4-5.osztályos tanulók

 

Varga Dóra 5.a

II.kcs.lány csapat
VI.hely
egyéni

III.hely
II. kcs. fiú csapat
V.hely

Kocsis Kitti
Ágnecz Tamás
Aszódi Csaba
Árvai Erika

 

Játékos sportverseny csapattagok:
Imbre Anna 4.b, Krajcz Emma 4.b, Szabó Zalán 4.b, Mózes Bence 4.a, Lengyel Gábor 4.b, Gödöny Brigitta 4.b, Juhász Ádám 5.b, Rácz Patrik 5.b, Fajka Kornél 3.b, Kosztolányi Mátyás 3.b, Lakatos Liliána 3.b, Matuz Fanni 2.b, Fazekas Violetta 2.b, Blaskovics János 2.c, Varga Dóra 5.a, Mihácsi Laura 4.a, Varga Virág 4.a, Czenky Tibor 4.b, Kozma Tamás 4.a, Balogh Zsófia 4.a, Szalai Vanda 3.a, Forgács Zalán 2.c

Mezei futóverseny csapattagok:
I.kcs. lányok: Lakatos Liliána 3.b, Benkó Eszter 3.b, Matuz Fanni 2.b, Fazekas Violetta 2.b, Blaskovics Alexandra 2.a
I. kcs. fiúk: Kosztolányi Mátyás 3.b, Horváth Bendegúz 1.b, Forgács Zalán 2.c, Árvai Dávid 2.a, Mózes Szabolcs 2.b
II.kcs. lányok: Varga Dóra 5.a, Imbre Anna 4.b, Balogh Zsófia 4.a, Becze Jázmin 4.b, Krajcz Emma 4.b
II.kcs. fiúk: Kozma Tamás 4.a, Rácz Patrik 5.b, Ivánfy Bence 4.a, Czenky Ábel 5.a, Lengyel Gábor 4.b, Nagy Szebasztián 5.a
Többpróba atlétika csapattagok:
II. kcs. lányok: Varga Dóra 5.a, Imbre Anna 4.b, Mihácsi Laura 4.a, Varga Virág 4.a, Balogh Zsófia 4.a, Krajcz Emma 4.b
II.kcs. fiúk: Kozma Tamás 4.a, Lengyel Gábor 4.b, Rácz Patrik 5.b, Juhász Ádám 5.b, Czenky Ábel 5.a, Nagy Szebasztián 5.a
Kinder+ Sport csapattagok:
Imbre Anna 4.b, Kozma Tamás 4.a, Lengyel Gábor 4.b, Gödöny Brigitta 4.b, Szalóki Zsófia 3.a, Bende Lili 3.a, Lakatos Liliána 3.b, Kosztolányi Mátyás 3.b, Fajka Kornél 3.b, Matuz Fanni 2.b, Fazekas Violetta 2.b, Blaskovics János 2.c, Forgács Zalán 2.c

A humán munkaközösség versenyei:


Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Megyei történelemverseny, Kiskunlacháza, 2017. 04. 07.

megyei

Szatmári Eszter 5.a
Szabó Barnabás 6.b
Nagy Alexander
Márk
5.a

V. helyezés

VII. helyezés

VII. helyezés

Kunné Balogh Henriette

„Tollforgató” verseny, magyar nyelv és irodalom

levelezős, körzeti verseny,
bejutottak a monorierdei döntőbe

Dóka Lili
7.a
Kosztolányi Luca
7.b
Varga Lili
7.a
Barkóczi Norbert
7.a

III. helyezés

VI. helyezés

VIII. helyezés

IX. helyezés

Dudokné Balaska Anikó

„ Tollforgató”  verseny, történelem

levelezős, körzeti verseny,
bejutottak a monorierdei döntőbe

Varga Lili
7.a
Bálint Lili
6.b

IV. helyezés

VI. helyezés

Kunné Balogh Henriette

V. József Attila versmondó verseny

helyi, iskolai verseny 5-6. évfolyam

Gál Zoltán
6.a
Simoncsik Petra
6.b
Marsai Izabella
6.a

I. helyezés

II. helyezés

III. helyezés

Dudokné Balaska Anikó, Kollár Katalin

V. József Attila versmondó verseny

helyi, iskolai verseny 7-8. évfolyam

Kiss Dóra
7.b
Szebenszki Hédi
7.b
Kiss Barbara
8.a

I. helyezés

II. helyezés

III. helyezés

Dudokné Balaska Anikó, Kollár Katalin

„Iskolánk legjobb helyesírója” verseny

helyi, iskolai verseny 5-6. évfolyam

Gál Zoltán
6.a

I. helyezés

Dudokné Balaska Anikó

„Iskolánk legjobb helyesírója”verseny

helyi, iskolai verseny 7-8. évfolyam

Hajas Klaudia
8.a

I. helyezés

Kollár Katalin

Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Magyarország története 1301-1526 között

Lovászi

 

levelező

csapatverseny:
Lakatos Kornél
Maksa Gábor
Máté Viktor
Tarsoly Roland

14.

 

Kunné Balogh Henriette

Pest megyei történelem verseny

Kiskunlacháza

 

megyei

5. osztály:
Szatmári Eszter
Juhász Annamária
6. osztály:
Szabó Barnabás
Szabó Milán
8. osztály:
Nagy Alexander
Gábor Anna

 

5.
12.

7.
15.

7.
10.

Kunné Balogh Henriette

Savaria

Szombathely

 

levelező

Kiss Dóra
Kosztolányi Luca
Hauer Tibor
Varga Lili
Dóka Lili
Barkóczi Norbert
Maksa Gábor
Szebenszki Hédi

  1. forduló

Kunné Balogh Henriette

Tollforgató

Monorierdő

 

levelező

Varga Lili – 7.o
Bálint Lili -  6.o

4.
6.

Kunné Balogh Henriette

 

Az alsó tagozatos tanulók versenyei:


Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Benedek Elek szövegértő verseny Cegléd

városi és kistérségi

3-4. osztályos tanulók
Lengyel Gábor 4.b

 

II.hely

Majoros Istvánné

Komplex tanulmányi verseny Monor

megyei döntő

Forgács Zsombor 4.b

IX. hely

Majoros Istvánné

Matematika verseny

iskolai levelezős

3-4. osztályos tanulók
Kosztolányi Fanni 3.a
Árvai Bence 3.a
Bende Lili 3.a
Boda Hanna 3.a
Ivánfy Bence 4.a
Mózes Bence 4.a
Forgács Zsombor 4.b
Czenky Tibor 4.b

 

I.hely

II.hely
II.hely
III.hely
I.hely
I.hely
II.hely

III.hely

 

Magyar irodalom, szövegértési verseny

iskolai levelezős

3-4.osztályos tanulók
Bende Lili 3.a
Árvai Bence 3.a
Illés Luca 3.a
Varga Virág 4.a
Forgács Zsombor 4.b
Török Bence 4.b

 

I.hely
II.hely
III.hely
I.hely
II.hely

III.hely

 

Magyar nyelvi verseny

iskolai levelezős

3-4. osztályos tanulók
Dudok Zoltán 3.b
Árvai Bence 3.a
Szalóki Zsófia 3.a
Bende Lili 3.a
Forgács Zsombor 4.b
Mózes Bence 4.a
Kozma Tamás 4.a

 

I.hely

II.hely
II.hely

III.hely
I.hely

II.hely
III.hely

 

 

A felső tagozatos tanulók versenyei:

Verseny neve, helyszíne:

Verseny jellege:
(iskolai, körzeti, területi, megyei, országos, levelező)

Eredményt elért tanuló neve, osztálya:

Elért eredmény:

Felkészítő pedagógus(ok) neve(i):

Komplex természetismereti verseny

körzeti

Kiss Barbara
Rigó Katalin
Szigedi Barbara

Kovács Máté
Németh Dániel
Nagy Alexander

5. hely

 

11. hely

Ambróziné Samu Boglárka
Komjáti Zoltánné
Vadicska-Rusz Zsuzsanna

Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny, Tápiószentmárton

országos verseny Pest megyei döntő

Rácz Patrik 5. b
Gál Zoltán  6. a

6. hely
6. hely

Dudokné Gyevát Margit

Szentgyörgyi Albert természetismereti verseny, Szentlőrinckáta

körzeti (kistérségi)

Rácz Patrik   5. b
Bús Karina   5. b
Gál Zoltán    6. a
Szabó Fanni 6. a

5. hely
10. hely
4. hely
11. hely

Dudokné Gyevát Margit

Gratulálok a versenyeken résztvevő tanulóknak és az Őket felkészítő pedagógusoknak!

Ágnecz Tamás
igazgató